Конкурс «Найрозумніший першокурсник-2020»

19 лютого у Коледжі ПДАТУ проведено інтелектуальний конкурс «Найрозумніший першокурсник–2020», організований цикловою комісією фізико-математичних дисциплін. Студенти-першокурсники усіх спеціальностей змагалися між собою з математики, фізики, хімії та біології у таких турах: «Розминка», «Хто перший?», «Моя категорія», «Мій колір».

Оцінювали конкурсантів журі у складі: Білик Т.Л., заступника директора з навчально-методичної роботи, Михайлюк В.В., викладача інформатики і Ліщинської І.В., викладача хімії.

За результатами конкурсу І місце посів студент відділення «Агрономія» Мойко Олександр, ІІ місце – студентка відділення «Право» Федорук Анжеліка, ІІІ місце – студентка відділення «Агрономія»  Остапишена Діана. Учасники та переможці конкурсу були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Прес-центр ПДАТУ