Голову Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» обрано

У вівторок 20 вересня 2022 року відбулася Установча конференція Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Закладу вищої освіти «Подільський державний університет». За програмою Установчої конференції відбулися вибори голови Наукового товариства та формування ради Наукового товариства.

Перед початком роботи конференції, делегатів привітав ректор університету Володимир ІВАНИШИН, який зазначив важливість науки в житті суспільства та України загалом, скільки напрямків наукових досліджень відкрито для студентів, аспірантів, молодих учених та їх наставників.

Відкритим голосуванням обрано голову Наукового товариства Юлію ГОРЮК у підтримку якої виступили делегати, з врахуванням її здобутків у науці.

Крім того на засіданні обговорено можливості участі молодих науковців у конкурсах на отримання стипендій, премій, грантів державних органів влади та неурядових організацій.

Вітаємо учасників з успішним проведенням Установчої конференції, а усім членам Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» бажаємо натхнення, свіжих ідей та невичерпної волі для їх утілення в життя!

Проректор з навчальної,

науково-інноваційної та міжнародної

діяльності доктор економічних наук, професор

Бялковська Оксана Антонівна