Глобальні лекції у ЗВО «Подільський державний університет»: екологічні аспекти

Шановні колеги та студенти! Пропонуємо анонси найближчих Глобальних лекцій, які розглядають екологічні аспекти в рамках спільного міжнародного проєкту нашого університету із The Grassroots Institute (Canada)!

11 листопада 2022 року о 17.00-18.30 за київським часом запрошуємо на лекцію Dr. Dragojla GOLUB (Університет Баня-Луки, Республіка Сербська, Боснія та Герцеговина). Тема: «Риба як біологічний індикатор забруднення/якості води» (Fish as a biological indicator of water pollution/quality).

Реєстраційна Форма: Zoom ID & Link: 849 7323 8867

111

14 листопада 2022 р. о 15.00 – 16.30 за київським часом запрошуємо на лекцію Dr. Shafi Noor ISLAM (Університет Бруней-Даруссалам). Тема: «Вплив зміни клімату та стратегії управління природними ресурсами в глобальній перспективі» (Climate Change Impacts and Natural Resource Management Strategies in Global Perspective).

Реєстраційна Форма: Zoom ID & Link: 821 0492 9429

114

Із повним переліком лекцій на листопад можна ознайомитися: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Всі учасники отримають відповідні сертифікати про участь у Глобальних лекціях із зазначенням кількості годин (за умови відвідування не менше трьох лекцій).

Лекції проводяться БЕЗКОШТОВНО. Запрошуємо до завчасної реєстрації!

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету