Глобальні лекції: «Бізнес і біорізноманіття для сталого розвитку»

Шановні колеги та студенти! Наш університет, у тісній співпраці із The Grassroots Institute (Канада), 22 листопада 2022 року о 15.00 за київським часом запрошує на Глобальну лекцію Доктора Хішмі Джаміль ХУСЕЙН (Dr. Hishmi Jamil HUSAIN), керівника відділу сталого розвитку компанії Biodiversity Центру передового досвіду з управління біорізноманіттям Tata Steel Ltd, Індія.

Тема лекції: «Бізнес і біорізноманіття для сталого розвитку».

У лекції розглядається визнання впливу на біорізноманіття в усіх секторах і необхідність спільної праці над його відновленням, що є першим кроком для створення коаліції для порядку денного природи та людей. Захист біорізноманіття та турбота про нього – це не просто моральна відповідальність. Він має важливе значення для нашого благополуччя та, власне, нашого виживання. У цьому контексті біорізноманіття є дуже важливим імперативом для бізнесу.

Реєстрація: Zoom ID & Link: 856 0560 4351

Із повним переліком лекцій на листопад можна ознайомитися: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Всі учасники отримають відповідні сертифікати про участь у Глобальних лекціях із зазначенням кількості годин (за умови відвідування не менше трьох лекцій).

Лекції проводяться БЕЗКОШТОВНО. Запрошуємо до завчасної реєстрації!

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету