Feedback: Глобальні лекції у ЗВО «Подільський державний університет»: публікаційні аспекти та посилення видимості наукових досліджень

Колектив кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, разом зі здобувачами вищої освіти-магістрами та аспірантами приймають участь у міжнародному науково-освітньому проєкті ЗВО «Подільський державний університет» - Глобальних лекціях з різних університетів світу, який започаткований The Grassroots Institute (Canada).

Варто зазначити, що значний професійний науковий інтерес серед наших колег викликала нещодавня лекція доктора Хасрат АРДЖЮМЕНДА, яка стосувалася покращення публікаційних можливостей українських авторів.

Лекція проводилася у тісній співпраці із ЗВО «Подільський державний університет» та рядом відомих українських університетів та громадських інституцій, серед яких: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Львівський національний політехнічний університет, Національний авіаційний університет та інші. Серед громадських інституцій: Форум всесвітньої сільськогосподарської спадщини (Італія), Центральний Гімалайський інститут природи та прикладних досліджень (Індія), Асоціація захисту прав фермерів (Грузія) та інші.

Аутрич партнером в Україні виступала ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень», членами якої є науково-педагогічні працівники нашого університету.

Щиро дякуємо фондовому директору The Grassroots Institute (Canada) доктору Хасрат АРДЖЮМЕНД за практичну компоненту, цінні поради та досвід. Ці знання формуватимуть базис наших подальших наукових досліджень та сприятимуть підвищенню міжнародної видимості українських авторів через зростання якісних показників публікаційної активності.

Відео лекції можна переглянути ТУТ

Наталія КОРЖЕНІВСЬКА, завідуюча кафедрою економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

2022-06-06_62022-06-06_32022-06-06_102022-06-09_22022-06-09_42022-06-09_5