До Дня пам’яті жертв політичних репресій та Дня науки в Україні

25 травня 2022 р. о 12.00 у 20 аудиторії головного корпусу закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбудеться круглий стіл

«ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ ПЕРІОДУ СТАЛІНІЗМУ В УКРАЇНІ І ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ»

Теми доповідей:

Рефлексії над книгами сповідей депортованих селян із Буковини Думитра Німіжеану «нотатки одного селянина депортованого з Буковини» та Аніци Нандриш-Кудли «двадцять років в Сибіру. Буковинська доля» (Микола ПОПОВИЧ, доктор філософських наук, професор кафедри права, професійно та соціально-гуманітарної освіти).

Політичні репресії як закономірність становлення радянського тоталітаризму (Олександр КАДЕНЮК, доктор історичних наук, професор кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти).

Етноцид українців Поділля в 1930-ті рр. (Валерій НЕСТЕРЕНКО, кандидат історичних наук, доцент кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти).

Початок політичних репресій в Україні (Артур МИХАЙЛИК, кандидат історичних наук, доцент, директор наукової бібліотеки).

Запрошуються всі бажаючі.

Артур МИХАЙЛИК, директор Наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»