Дні науки на теренах одного із лідерів Польської вищої освіти.

Сьогодні 20 травня 2022 року делегація Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» на чолі з ректором, професором Володимиром ІВАНИШИН, відвідали урочистості з приводу днів науки в SGGW у Варшаві. Оскільки наші університети вже віддавна є стратегічними партнерами, ми відчуваємо велику підтримку від колективу університету SGGW у Варшаві та ректора Міхала ЗАСАДИ, особливо у важкі часи, які на сьогодні ми переживаємо.
Після урочистостей відбулася офіційна зустріч наших ректорів, де було обговорено низку питань нашої подальшої співпраці, а також підписаний новий договір про подальшу співпрацю у зв’язку зі зміною назви нашого університету.
У понеділок запланована зустріч по роботі та підписанню додатків до угоди про співпрацю, що дозволить нам розширити роботу з академічною мобільністю наших здобувачів, викладачів, науковців, а також обговорено подальші умови спільних наукових досліджень.

Проректор з навчальної, навчально-наукової міжнародної та
інноваційної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА

image_2157image_2167image_2053image_2976image_2110image_2175image_2849image_2905