День Святого Миколая починається з благодійності

День Святого Миколая – це свято милосердя, тепла, радості, доброти та любові, якого з нетерпінням чекають усі діти і дорослі. Дітки вірять у диво, звершуване Святим Миколаєм, який вважається покровителем дітей, студентства, моряків, торговців.

В пам'ять про милосердя Святого Миколая, 19 грудня також відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

Отже, напередодні цього чудового свята по Україні проводять різні благодійні акції, метою якої є підтримка дітей з дитячих будинків, дитячих відділень лікарень тощо.

ому наші студенти та викладачі долучились до акції «Миколай у кожен дім» та спільно подарували справжнє свято дітям Хотинської школи-інтернату № 2, підтримали їхню віру в добро та казку, зібравши подарунки та смаколики.

Організатори вдячні за активну участь деканату інженерно-технічного факультету (декан Панцир Ю.І.), кафедрам технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін (в.о. завкафедри Дуганець В.І.), харчових технологій, виробництва й стандартизації харчової продукції (в.о. завкафедри Приліпко Т.М.); дирекції Навчально-наукового інституту енергетики (директор Михайлова Л.М.), кафедрі енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту (завкафедри Ткач О.В.) та дирекції Навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти (директор Волощук Ю.О.).

Вітаємо усіх з наступаючим святом і нехай Миколайчик принесе у кожну хату здоров'я й радості багато!!!

Декан інженерно-технічного факультету,
кандидат технічних наук, доцент