Анонси Глобальних лекцій у рамках міжнародного проєкту ЗВО «Подільський державний університет»

Шановні колеги та студенти! Пропонуємо анонси найближчих Глобальних лекцій в рамках спільного міжнародного проєкту нашого університету із The Grassroots Institute (Canada)!

16 листопада 2022 р. о 16.00 за київським часом запрошуємо на лекцію Dr. Sanjay-SWAMI із Центрального аграрного університету Індії.

Тема: «Природні рішення для сталого розвитку сільського господарства та стійкості до клімату: досвід горбистого регіону північно-східної Індії».

Реєстраційна Форма: Zoom ID & Link: 849 0873 7954

18 листопада 2022 р. о 15.00 за київським часом запрошуємо на лекцію Dr. Shafi Noor ISLAM (Університет Бруней-Даруссалам). Тема: «Стихійні лиха в регіоні АСЕАН: комплексний підхід до дій із пом’якшення наслідків, Університет Бруней-Даруссалам

Zoom ID & Link: 886 6260 7602

Із повним переліком лекцій на листопад можна ознайомитися: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Всі учасники отримають відповідні сертифікати про участь у Глобальних лекціях із зазначенням кількості годин (за умови відвідування не менше трьох лекцій).

Лекції проводяться БЕЗКОШТОВНО. Запрошуємо до завчасної реєстрації!

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету