«Академія сучасних профспілкових лідерів» у Кам’янці-Подільському

Для сучасної профспілки молоді активісти - це можливість підтримати новітні ініціативи, нестандартні рішення багатьох питань, яскраві ідеї, вміння добиватися поставлених цілей як окремої людини, так і цілих організацій. Однак, все не повинно закінчуватися на рівні ідей, хороші пропозиції повинні обов'язково реалізовуватися. Однією з таких ініціатив є нещодавно створена та реалізована Київською обласною профспілкою працівників АПК (очільник-Василь Хвостіков) «Академія сучасних профспілкових лідерів», яка 23-25 вересня 2020р, цікаво та продуктивно, провела свій виїздний семінар на базі мальовничого міста Кам'янця-Подільського.

Для участі та модерації проекту залучили тренерів та лекторів - Богдан Тицький (керівник ГО «Авангард», Георгий Сандул (керівник ГО «Трудові ініціативи»), Інна Кудінська (юрист ГО «Трудові ініціативи»), Світлана Ліщук (голова профкому співробітників та студентів ПДАТУ). Спільно подавали насичений матеріал: як побудувати ефективну профспілкову організацію від «А» до «Я»; позиціонування профспілки у соціальних медіа; комунікація зі ЗМІ при проведенні публічних заходів; іміджеві заходи в профспілці; юридичні аспекти профспілкової діяльності; медіаграмотність в умовах пандемії.

Багато практичних історій з життя та важливих порад було розказано спікерами, а три насичених дня показали, що нинішня молодь здатна сама модернізувати свої сили і направити їх в те русло, яке їм ближче за духом. Впевненими кроками проєкт підходить до своєї основної цілі, кожного разу учасники отримують практичні домашні завдання з метою подальшого їх використання в органайзинговій роботі. Так, Київська обласна профспілка працівників АПК за участю студентів Академії сучасних профспілкових лідерів входить в переговорний процес щодо створення нової первинної профспілкової організації. Енергія молодих лідерів завжди буде затребувана нашими профспілками, адже молодь здійснює інноваційну діяльність, мотивуючи молоде покоління на співпрацю в розвитку суспільства, мотивуючи нових членів профспілки, піклуючись про робітничу молодь.

Інформацію підготувала
Світлана Ліщук