«АГРОУНІФЕСТ-2017»

19 жовтня 2017 року Подільський державний аграрно-технічний університет радо вітав у своїх стінах обдаровану творчу молодь усіх навчальних закладів України на відкритому фестивалі «Агроуніфест-2017».

Під патронатом ректора університету доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Іванишина фейєричне творче змагання відбулося з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу України, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуального і творчого обдарування молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Спонсорами фестивалю виступили торгова марка «Український кристал» та «Преттль кабель Україна».

Протягом дня творчий фест переріс у масштабний захід, де учасники спробували себе у різних жанрах: «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво».

У рамках проведення фестивалю відбувся концерт гостей із Харкова ансамбля «Чисте джерело».

Гран-прі конкурсу-фестивалю отримала студентка Подільського державного аграрно-технічного університету у жанрі «Вокальне мистецтво» АНАСТАСІЯ ЗАВАЛЬНИЦЬКА.

Пристрасні хореографічні постановки, пломенисті вокальні виступи, яскраві театральні інсценівки із невимовно піднесеною атмосферою презентування – таким запам'ятається відкритий творчий фестиваль «Агроуніфест-2017».

Переможці продемонстрували всю свою майстерність, професіоналізм, за що і отримали найвищі бали від суддів! Усі учасники були нагородженні грамотами та цінними подарунками.

Прес-центр ПДАТУ