«АГРОУНІФЕСТ-2017» відбувся!!!

Завершальний день «Агроуніфесту-2017» був надзвичайно насичений подіями.

20 жовтня заходи розпочалися із ярмарку сільськогосподарської продукції. Тут можна було придбати продукцію за найнижчими цінами регіону. У ній взяли участь бджолярі, виробники м'ясних виробів та ковбас, пекарні – із різноманітними хлібобулочними виробами, виробничники молочної промисловості та сирів, різні цехи з переробки продукції.

Цього ж дня, у актовій залі, відбулася зустріч очільниці Казначейства України Тетяни Слюз із працівниками та студентами університету, де було обговорено низку актуальних питань.

У рамках фестивалю, до Дня автомобіліста, відбувся автопробіг, у якому взяли участь викладачі всіх факультетів університету.

Завершився фестиваль-конкурс – театральним дійством на майдані перед головним корпусом університету – виставою театру «Лінк» «ТІНО» казки-феєрії у стилі стімпанк.

Прес-центр ПДАТУ