«АГРОУНІФЕСТ-2017». День перший

18 жовтня у Подільському державному аграрно-технічному університеті стартував студентський фестиваль «АГРОУНІФЕСТ-2017», спрямований на всебічне виховання студентів, підтримку молодих талантів, а також на надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, адаптацію та інтеграцію студентської молоді в соціальне середовище засобами мистецтва, пошук оригінальних зразків художньої творчості та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва!

Перший день розпочався із прес-конференції з ректором університету доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником сільського господарства України Іванишиним Володимиром Васильовичем.

Під час зустрічі Володимир Васильович розповів представникам ЗМІ про основні досягнення, здобутки та перемоги за рік (від моменту проведення «АГРОУНІФЕСТУ-2016»), а також окреслив фундаментальні проекти та перспективи, що заплановані у впровадження в навчальний процес ПДАТУ протягом навчального року.

Після доповіді ректора журналісти мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання.

Прес-центр ПДАТУ