Профорієнтація кафедри іноземних мов
Навчально-науковий інститут дистанційної освіти
П'ятниця, 29 листопада 2019, 20:38

27 жовтня викладач кафедри іноземних мов Попель Надія Аполлонівна з метою профорієнтаційної роботи відвідала Кам'янець-Подільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 15 - 11 випускний клас. На зустрічі із представником Подільського державного аграрно-технічного університету були присутні 15 старшокласників, які із цікавістю прослухали загальну інформацію про ЗВО, умови вступу, перспективи та можливості, які відкривають програми академічних обмінів та особливості навчально-виробничої практики, що пропонує університет як в Україні так і за кордоном.

Потенційні абітурієнти задавали запитання, котрі їх найбільше цікавлять стосовно предметів для ЗНО, військової кафедри та студентського дозвілля. Двоє учнів 11 класу висловили бажання навчатись в ПДАТУ на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві. Загалом зустріч вийшла продуктивною та цікавою.

Прес-центр ПДАТУ