Курси з вивчення іноземних мов
Навчально-науковий інститут дистанційної освіти
Четвер, 07 листопада 2019, 09:53

Кафедра іноземних мов  Подільського державного аграрно-технічного університету запрошує усіх бажаючих  доєднатись до курсів із вивчення англійської, німецької та французької мов. Готуйтесь до мовного тестування,  вдосконалюйте існуючі іншомовні компетенції  та розвивайте нові із нами!

Наразі сформовано дві групи з вивчення англійської мови, викладання в яких здійснюють НПП кафедри – Ангеліна Роляк та Ольга Чайковська. Рівневі заняття розпочались у жовтні та триватимуть до середини грудня. Наприкінці курсу студенти зможуть перевірити власний рівень володіння іноземною мовою та одержати сертифікат  в підтвердження здобутого результату.

Відкрито набір у групу з вивчення англійської мови для викладачів ПДАТУ. А вже із ІІ-го семестру   здійснюватиметься набір у групи із вивчення німецької та французької мов.

Крос-культурний діалог із учасниками та викладачами курсів допоможе вам здолати мовний бар’єр та розширити кордони. Практикуйте комунікативні навички і здобувайте нові знання одночасно!

Прес-центр ПДАТУ