Профорієнтаційна робота викладачів інженерно-технічного факультету
Інженерно-технічний факультет
Вівторок, 09 квітня 2019, 23:35

9 квітня 2019 року у Кам'янець-Подільському навчально-виховному комплексі №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області викладачі кафедр енергетики та електротехнічних систем в АПК (Вільчинська Д.В.) та ремонту машин та енергообладнання (Дудчак Т.В.) Подільського державного аграрно-технічного університету здійснили профорієнтаційну роботу.

Під час зустрічі з учнями випускних класів особливу увагу було зосереджено на питаннях наявності в університеті спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців; про умови вступу до ВНЗ; стипендіального забезпечення; закордонного стажування. Майбутні абітурієнти отримали інформаційні буклети з експрес-інформацією про порядок вступу і переваги, які отримують студенти університету.

Для консультування з питань вступу до вузу викладачі залишили свої контактні дані.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua