Чергова перемога
Інженерно-технічний факультет
Вівторок, 09 квітня 2019, 23:03

4-5 квітня 2019 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Ремонт машин» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

До участі в олімпіаді були запрошені студенти старших курсів та магістратури усіх вищих навчальних закладів технічного напряму, які здійснюють підготовку за спеціальністю «Агроінженерія», проте виявили бажання стати учасниками представники 28 закладів вищої освіти України, серед них і студент магістратури ІТФ ПДАТУ.

Під керівництвом Бончика Віталія Семеновича, к.т.н., доцента, кафедри ремонту машин та енергообладнання Подільського державного аграрно-технічного університету, студент магістратури інженерно-технічного факультету Соловей Віктор Іванович успішно виконав завдання олімпіади. У першому турі учасники олімпіади виконували комп'ютерні тестові завдання, що розраховані на виявлення рівня знань з дисципліни «Ремонт машин». У ІІ-му турі учасникам олімпіади було запропоновано творче завдання, пов'язане із складання маршрутно-операційних карт з відновлення деталі, яке б продемонструвало наявність у студентів сформованих вмінь та навичок відповідно до фахових компетентностей з дисципліни «Ремонт машин».

По завершенні олімпіади відбулося оголошення переможців і нагородження учасників за значні результати з освоєння дисципліни «Ремонт машин».

Серед переможців олімпіади був студент 1-го курсу магістратури інженерно-технічного факультету Соловей Віктор Іванович, який отримав диплом 2-го ступеня. Окремим дипломом другого ступеня було відзначено змістовне та якісне розв'язання фахового завдання.

Це свідчить про високий рівень підготовки як студентів, так і викладачів ІТФ.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua