Отримання робітничої професії студентами інженерно-технічного факультету
Інженерно-технічний факультет
Середа, 19 грудня 2018, 21:08

У черговий раз, при співпраці з Хмельницьким обласним учбово-курсовим комбінатом, 25 студентів спеціальності «Агроінженерія» склали іспит з присвоєння їм кваліфікаційного рівня робітничої професії «Газоелектрозварник», які отримають посвідчення 2 і 3 розряду. Про тонкощі якісного зварювання їм цікаво і доступно викладав ветеран кафедри Паціоркевич А.П., який сам, почавши трудовий шлях зварювальником, здобув вищу освіту з даного напряму в Київському політехнічному інституті.

Важливою особливістю підготовки студентів за робочими професіями є можливість отримати міжнародні сертифікати робочих спеціальностей, які дозволять їм працювати не тільки в Україні, а й за кордоном. Починаючи з II - III курсу, студенти вже мають можливість працювати за обраною робочою професією. До речі, це вирішує проблеми студентського підробітку.

Адже йі після закінчення вузу деякі випускники змушені часто розпочинати свою діяльність саме з робочої спеціальності. Це пов'язано не тільки з проблемою працевлаштування. Наприклад, у сфері інженерно-технічного сервісу практично не можливо зайняти певний серйозний пост, не попрацювавши на всіх рівнях служби. Цей етап в кар'єрі випускників і допомагають пройти отримані ними робочі спеціальності.

Розуміючи це, на кафедрі ремонту машин і енергообладнання докладають чимало зусиль для надання робочих спеціальностей студентам.

ДО УВАГИ!

У березні 2019 року кафедра ремонту машин і енергообладнання набирає чергову групу. Для реєстрації учасників звертатися в аудиторію №124 корпус №6, тел.. 6-83-89.

Прес-центр ПДАТУ