Відбувся фінал освітнього проекту «Агро-2019»
Інженерно-технічний факультет
Вівторок, 18 грудня 2018, 22:17

12 грудня за підтримки фонду Бориса Колеснікова у Національному університеті біоресурсів і природокористування України проведено фінал освітнього проекту «Агро-2019».

Конкурс проводився у два етапи серед студентів закладів вищої освіти з метою привернення уваги молоді до підприємницької діяльності та мотивувати молодих фахівців до розвитку й кар'єрного зростання.

На основі І туру експертна комісія відібрала 83 фіналісти, до числа яких увійшов магістрант інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету Головатий Володимир Володимирович.

Володимир презентував проект: «Біогазова установка для утилізації органічних відходів», який розроблений під керівництвом доцента кафедри тракторів, автомобілів та енергетичних засобів к.т.н. Краснолуцького Петра Петровича.

Боротьба була надскладною і напруженою, адже кожен із фіналістів виборював право увійти до складу 30 переможців, які братимуть участь у лютому 2019 року в галузевій виставці SIMA 2019, м. Париж. Отже, доля кожного із фіналістів у виважених рішеннях журі.

Прес-центр ПДАТУ