Профорієнтаційна робота інженерно-технічного факультету
Інженерно-технічний факультет
П'ятниця, 14 грудня 2018, 12:03

12 грудня 2018 року спільними зусиллями кафедри сільськогосподарських машин та механізованих технологій доценти Бурдега В.Ю, Дуганець В.І., а також кафедри тракторів, автомобілів та енергетичних засобів викладач Олексійко С.Л. провели профорієнтаційну роботу у Довжоцькому НВК «ЗОШ I-III ступенів, колегіум» та Слобідсько-Рихтівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Для майбутніх абітурієнтів викладачі довели інформацію стосовно умов вступу на навчання до  Подільського державного аграрно-технічного університету, надали повну інформацію з історії розвитку та матеріально-технічного забезпечення навчального закладу, а також організації навчального процесу та умов проживання. Особливу увагу було конкретизовано щодо вибору дисциплін для здачі ЗНО, що забезпечить абітурієнту обрати свою бажану професію. Також важливим було подання інформації про особливості навчання абітурієнтів на підготовчих курсах в університеті, стипендіальне забезпечення, а в подальшому закордонне стажування у провідних господарствах і підприємствах аграрної галузі, участь у спільних програмах українських та зарубіжних закладів вищої освіти з метою отримання подвійних дипломів. Було надано контактні телефони для консультування.

Прес-центр ПДАТУ