Профорієнтаційна робота кафедри охорони праці та фізичного виховання
Інженерно-технічний факультет
Неділя, 09 грудня 2018, 19:10

Наприкінці тижня доцентом кафедри охорони праці та фізичного виховання М.А.Тиш було проведено  профорієнтаційну роботу зі студентами Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Під час зустрічі була представлена презентація про особливості навчання у виші. Майбутнім абітурієнтам надали повну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення вищого навчального закладу, спеціальності, організацію навчального процесу в Подільському державному аграрно-технічному університеті, умови проживання та дозвілля. Випускникам було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу та переваги, які отримують студенти вишу. Такі буклети сприяють більш детальному вивченню правила вступу до ПДАТУ разом  із батьками та отримати контактні дані приймальної комісії.

Прес-центр ПДАТУ