Профорієнтаційна робота на інженерно технічному факультеті триває
Інженерно-технічний факультет
Вівторок, 23 жовтня 2018, 16:48

У рамках проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами та з метою налагодження співпраці із навчальними закладами міста завідувач кафедри «Ремонт машин і енергообладнання» Федірко П.П., заступник голови Наукового товариства молодих вчених Оленюк О.А. і представники кафедри енергетики та електротехнічних систем в АПК доцент Дубік В.М. і викладач Горбовий О.В. 22 жовтня відвідали міську загальноосвітню школу №7. Профорієнтаційна робота була проведена не тільки для випускників цього року, але й для учнів 10-х класів, адже більшість із них уже сьогодні думають про навчання у ВНЗ, і, готуючись до ЗНО, поглиблено вивчають потрібні для вступу предмети. Приємно відзначити, що адміністрація та педколектив навчального закладу привітно та із зацікавленістю поставились до повідомленої інформації.

Під час проведеної зустрічі було проінформовано про особливості вступної кампанії 2019 року, вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету, зокрема, на інженерно-технічний факультет, ознайомлено з новими спеціальностями, повідомлено про широкий спектр освітніх послуг, запрошено до участі у Днях відкритих дверей. Також було презентовано особливості організації студентського життя: умови проживання у студентських гуртожитках, насичене студентське дозвілля та студентське самоврядування, участь у наукових, виховних та спортивних та заходах, міжнародну співпрацю університету, доступність інфраструктури, необхідної для навчання й проживання студентів.

Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть майбутнім абітурієнтам зробити правильний професійний вибір у житті.

Прес-центр ПДАТУ