Відбувся комплексний державний іспит за фахом освітнього ступеня «Бакалавр» напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» денної форми навчання
Інженерно-технічний факультет
Субота, 12 травня 2018, 01:21

З 7 по 11 травня відбувся комплексний державний іспит за фахом для студентів 3 СТН та 4 курсу ОС «Бакалавр» денної форми навчання інженерно-технічного факультету напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК».

Головою ДЕК був призначений головний інженер  Новоушицького РЕМ Гринчук Анатолій Володимирович.

Здача іспиту відбувалась на належному рівні, що було відзначено головою ДЕК та членами екзаменаційної комісії.

У подальшому  буде відбуватися публічний захист дипломних проектів у червні місяці 2018 року.

Бажаємо всім випускникам особистих і професійних успіхів, гарного захисту та вступу на ОС «Магістр» за фахом 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» !

Прес-центр ПДАТУ