Подільський державний аграрно-технічний університет

5 травня відзначає свій 70-річний ювілей Дудчак Віталій Петрович!
Інженерно-технічний факультет
Субота, 05 травня 2018, 07:00

Щиро вітаємо з прекрасним ювілеєм колегу, першого випускника інженерно-технічного факультету, який 40 років віддано пропрацював у рідному університеті.

Високий професіоналізм підтверджують чисельні (більше 25) авторські свідоцтва і патенти, опубліковано близько 60 статей  у фахових і міжнародних виданнях. Створена ним наукова лабораторія «Полімерні композиційні матеріали» вела наукову співпрацю на основі господарських розрахунків з Хмельницькою, Запорізькою, Рівненською атомними електростанціями, Херсонським комбайновим і Білоруським автомобільним заводом (БелАЗ) та ін.  Ця лабораторія і надалі працює на кафедрі «Ремонт машин і енергообладнання» та виконує  роботи з госпдоговірних тематик.

Шановний Віталій Петрович, прийміть наші щиросердечні поздоровлення та побажання з цієї нагоди. Своєю невтомною працею, високим професіоналізмом, наполегливістю, талантом і мудрістю, почуттям відповідальності ви здобули заслужений авторитет серед колег інженерно-технічного факультету і університету загалом.

Міцного Вам здоров'я, невичерпних творчої наснаги і завзяття, вагомих успіхів і всіляких гараздів!