Подільський державний аграрно-технічний університет

Догляд за посівами озимих
Інженерно-технічний факультет
Неділя, 22 квітня 2018, 13:00

18 квітня 2018 року силами і технічними засобами кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій проведено догляд за посівами озимої пшениці сорту "Самурай" на полях науково-дослідного центру "Поділля". За один прохід машинно-тракторного агрегату одночасно підживлювалися посіви озимої пшениці та оброблялися гербіцидами і пестицидами.

Ідеально-рівномірне розподілення робочої рідини по площі поля забезпечено машинно-тракторним агрегатом у складі трактора МТЗ-82 і причіпного обприскувача ОП-2000-2-01 серійного виробництва, який переобладнали комплектом робочих органів фірми "HARDI" завдячуючи сприянню ректора університету, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Васильовича Іванишина.

Машинно-тракторний агрегат  налагодили і підготували до роботи завідувач кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій, професор Анатолій Володимирович Рудь, кандидат технічних наук Олександр Васильович Думанський, техніки першої категорії Іван Остапович Мошенко, Павло Русланович Мельник і Артем Ігорович Бугера разом з директором науково-дослідного центру "Поділля" Валерієм Олександровичем Чапаєм.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5
×
< >