Подільський державний аграрно-технічний університет

Відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни  «Ремонт машин»
Інженерно-технічний факультет
Вівторок, 10 квітня 2018, 10:50

4-5 квітня 2018 р. відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни  «Ремонт машин» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

В олімпіаді взяли участь студенти 28 вищих навчальних закладів України технічного напряму. Подільський державний аграрно-технічний університет представляв студент 4-го курсу інженерно-технічного факультету Соловей Віктор Іванович (керівник к.т.н., доцент кафедри РМіЕО Бончик Віталій Семенович).

У першому турі учасники олімпіади виконували комп'ютерні тестові завдання, що розраховані на виявлення рівня знань з дисципліни «Ремонт машин». У другому турі учасникам олімпіади було запропоновано творче завдання, пов'язане із складання маршрутно-операційних карт з відновлення деталі, яке б продемонструвало наявність у студентів сформованих вмінь та навичок відповідно до фахових компетентностей з дисципліни «Ремонт машин».

Соловей Віктор Іванович успішно виконав завдання олімпіади.

По завершенні олімпіади відбулося оголошення переможців і нагородження учасників за значні результати з освоєння дисципліни «Ремонт машин».

Серед переможців олімпіади був студент 4-го курсу інженерно-технічного факультету Соловей Віктор Іванович, який отримав диплом 3-го ступеня.

1 2
×
< >