Студентська науково-практична конференція

8-го вересня на кафедрі “Ремонт машин і енергообладнання” відбулася студентська науково-практична конференція за результатами проходження виробничої експлуатаційної практики студентами 3СТН і 4ІЕ курсів денної форми навчання напряму підготовки “Енергетика та електротехнічні системи в АПК”.

На конференції були присутні: завідувач відділом навчально-виробничої практики і працевлаштування ПДАТУ Горіховський М.В., заступник декана інженерно-технічного факультету Потапський П.В., працівники кафедри ремонту машин і енергообладнання Федірко П.П., Бончик В.С., Корчак М.М., Оленюк О.А., Морозов В.В., Кроль В.О. Також з доповідями виступили студенти нашого університету, які працюють за фахом: Ткачук Д.В., Хома С.Л., Гораш П.Р. та інші. Вони поділились своїм досвідом та відповіли на усі питання, які цікавили студентів. З настановами і побажаннями до студентів звернулися викладачі. Конференція пройшла у жвавому та повчальному спілкуванні. Студенти одержали багато корисної та необхідної інформації, щодо свого професійного майбутнього. Наприкінці відбулося вручення посвідчень про 2-у групу допуску до роботи з електроустановками особам, які успішно здали екзамен комісії.