Волонтери на всі руки

На кафедрі ремонту машин і енергообладнання сформувався колектив різносторонніх фахівців-однодумців здатних вирішувати будь-яку проблему.

Нещодавно сталося так, що у реанімаційному відділенні міського пологового будинку вийшов з ладу апарат штучної вентиляції легенів «Бриз-М». Не маючи достатніх коштів для запрошення столичних фахівців, керівництво відділення вирішило звернутись по волонтерську допомогу до місцевих спеціалістів. На заклик відгукнувся викладач кафедри РМіЕО Валерій Морозов, який має величезний досвід розробки та налагоджування електронних схем і навіть навчання зарубіжних спеціалістів-електронщиків. Ситуація ускладнювалась тим, що документація на вже не зовсім новий пристрій була втрачена. Плече підставив колега, Володимир Кроль, який, після довгих пошуків виловив у безкрайньому морі Інтернет «золоту рибку» — принципову схему вузла, що відмовив. Далі — справа техніки: за два дні апарат знову запрацював. Колектив кафедри на ділі підтвердив свою ефективність.

1

На фото завідувач відділення Олег Кушнірук висловлює вдячність кафедралам за надану допомогу.

2

“Бриз” знову дихає!