Відбулося планове засідання вченої ради інженерно-технічного факультету

6 червня 2017 року відбулося планове засідання вченої ради інженерно-технічного факультету.

Згідно порядку денного були заслухані питання: звіти голів екзаменаційних комісій (доповідали Федірко ПП, Михайлова Л.М., Замойський С.М., Бурдега В.Ю.) ; розглянуто та затверджено звіти кафедр (доповідали Рудь А.В., Дуганець В.І., Бендера  І.М., Федірко ПП, Марущак А.М., Ляска О.П., Комарніцький С.П., Ткач О.В., Гарасимчук І.Д.) та звіт факультету (доповідав декан Панцир Ю.І.).

Перед початком роботи вченої ради викладачам кафедр «енергетики та електротехнічних систем»: зав каф Гарасимчуку І.Д., Потапському П.В., Панцирю Ю.І., Михайловій Л.М.. Козаку О.В., Гордійчуку І.Й, Дубіку В.М., Вільчинській Д.В. та «сільськогосподарських машин і механізованих технологій » зав каф професору Рудю А.В., Бурдезі В.Ю., Дуганцю В.І., Павельчуку Ю.Ф., Думанському О.В., Іліяшику В.В., Ткачу О.В. декан Панцир Юрій Іванович вручив сертифікати про участь в IV Міжнародній конференції, яка відбулась у червні в м. Криниця Польща.

Підготувала
доцент Ірина Семенишина