Круглий стіл

26 квітня 2017 року кафедрою охорони праці та фізичного виховання проведено засідання круглого столу на тему:«Трагічне відлуння  Чорнобильської катастрофи».

Захід приурочений тридцять першим роковинам катастрофи на Чорнобильській АЕС.

У роботі круглого столу взяли участь співробітники кафедри, деканат інженерно-технічного факультету, студенти університету та запрошені: Слюсарчук Володимир Петрович - заступник начальника управління з питань НС та ЦЗ населення Кам’янець-Подільської міської ради, Нікітін Василь Васильович - завідувач навчально-консультаційного пункту в м.Кам’янець.-Подільському навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області, Ткаченко Володимир Валерійович -  учасник ліквідації Чорнобильської  катастрофи.

Особлива увага була приділена таким питанням: причини вибуху на Чорнобильській АЕС, наслідки аварії на ЧАЕС, проблеми «Саркофагу» та необхідності проекту «Укриття».

Відзначено, що викладачі та студенти інженерно-технічного та економічного факультетів чудово адаптуються до сучасного європейського освітнього простору й розуміють тенденції загроз безпеки життєдіяльності людини в сучасному світі.

Найбільш активними учасниками круглого столу визнано студентів економічного факультету - Полотнянко Оксану та Золотову Ольгу; студентів інженерно-технічного факультету - Федорейко Сергія, Забара Євгенія та Погребняка Сергія.