Захист звітів з виробничої практики

11 квітня  2017 року на кафедрі машиновикористання в агропромисловому комплексі було проведено захист звітів за результатами проходження виробничої експлуатаційно-ремонтної переддипломної практики студентами 4 курсу інженерно-технічного факультету, які проходили практику в період з 12.12.2016р. по 30.12.2016р.

В результаті проведення захисту звітів комісією були відмічені доповіді наступних студентів:

• Студента Заграй Віктора, який проходив практику у товаристві з обмеженою відповідальністю «Енселко-Агро» Староконстянтинівського району, Хмельницької області;
  • Студента Дуляницького Миколи, який проходив практику у науково-досліднім господарстві «Поділля», Подільського державного аграрно-технічного університету;
  • Студента Фещук Віктора, який проходив практику у товаристві з обмеженою відповідальністю «АГРО-ОРМС» Староконстянтинівського району, Хмельницької області.
Програма студентської науково-практичної конференції за результатами проходження виробничої експлуатаційно-ремонтної переддипломної практики