Подвійний успіх

4-7 квітня 2017 року у  Миколаївському національному аграрному університеті проходив ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади із загально-професійної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». В ній прийняли участь близько 80 студентів аграрних і понад 100 студентів технічних  ВНЗ України.

5 - 6 квітня 2017 року в тому ж навчальному закладі відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми взаємозамінності та стандартизації у машинобудуванні»

Подільський ДАТУ на цих заходах представляв Володимир Головатий, студент 1стн курсу (“Кернел”).

Поїздка принесла наступні результати:

• Диплом ІІІ ступеня за олімпіаду
  • Грамота за кращу доповідь (“Зміни в нормативно-правовій базі стандартизації в зв'язку із вступом України до ЄС”)

Бонусом стала подарована автором книга.

Подивіться, як натхненно виступає наш учасник на конференції!

Вітаємо Володимира і його наставника, ст. викладача Кроля В.О. (кафедра ремонту машин і енергообладнання) з досягнутими результатами і бажаємо подальших успіхів!