Виховна година на інженерно-технічному факультеті

Кураторами випускних курсів (3СТН ІЕ, 3 ІЕ, 4 ТТ) був запрошений психолог з центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Поліщук Віталій Аркадійович.

Віталій Аркадійович розповів студентам про основні завдання, які покладені на соціальний  центр – це доступність для населення безкоштовних соціальних, психологічних, юридичних, соціально-педагогічних, соціально-медичних послуг та іншої допомоги. Центр покликаний допомагати людям, покращувати якість життя населення, сприяти та підтримувати повноцінний розвиток сім’ї, дітей та молоді.

Студенти виявили зацікавленість і взяли активну участь в обговоренні питань щодо здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Така співпраця соціальних партнерів зі студентами випускниками  сприятиме зросту їх рівня обізнаності з різних життєвих ситуаціях.