Виховні години “За здоровий спосіб життя”

20 березня 2017 року на кафедрі охорони праці та фізичного виховання викладачами кафедри проведено виховні години на тему:

“За здоровий спосіб життя”.

Виховні заходи проведені зі студентами інженерно-технічного факультету курсу (груп) 1СТН «Кернел»; 1СТН 3 група та 1 курс напряму «Агроінженерія» під керівництвом кураторів: Кирилюка Р.М., Бурлюка В.В., Окіпняка А.С.

Метою виховної години є формування у молоді уявлення про здоровий спосіб життя, сприяння попередженню шкідливих звичок та формування в студентів відповідального ставлення до свого здоров’я.

Сьогодні гостро постає питання про здоров’я підростаючого покоління. Ситуація зі споживанням тютюну, наркотиків серед молоді продовжує залишатися дуже складною. За останніми даними вона просто катастрофічна.  Результати численних досліджень показують існування стійкої тенденції до значного і постійного зростання вживання цих шкідливих речовин молоддю. Місця масової розваги молоді на сьогодні є основним місцями поширення наркотиків, цигарок та алкоголю. Не зважаючи на те, що в останні роки робота з підлітками з профілактики суттєво активізувалася, дефіцит знань про наслідки і конкретні кроки протистояння цих згубних звичок залишається значним. Разовими бесідами підвищити рівень соціально-психологічної компетенції молоді неможливо. Тому ми вважаємо, що проводити цю роботу необхідно регулярно. Завданням виховної години було підвищити рівень усвідомленості студентів про шкідливий вплив на організм людини наркотиків, тютюну та алкоголю та заохочувати студентів до здорового способу життя, спонукати до занять спортом.