Підведено підсумки стажування на виробництві

Відповідно до наказу від 20.04.2017 р., №78 та Плану-графіка на 2017 рік, на підставі укладених Угод про співпрацю з базовими установами з 24 квітня по 24 травня 2017 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування професор Рудик В.К., асистент кафедри Зеленський А.В. пройшли стажування на базі Кам´янець-Подільського об´єднаного управління Пенсійного фонду України, асистенти кафедри Дранус В.В., Гаврилюк В.М., Поляруш І.М. – на базі Кам'янець-Подільської Філії ПрАТ «СК «ПРОВІДНА».

29 травня п.р. на засіданні кафедри підведено підсумки стажування. За результатами стажування було заслухано та обговорено звіти стажистів, підкреслено актуальність проведення даного виду стажування в сучасних умовах, його виняткову важливість і професійну необхідність в подальшому з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей та вдосконалення професійних практичних навичок і вмінь зі спеціальності в умовах сучасного виробництва.

Стрілецька Т.В.,
методист