В Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки державна атестація з професійно-орієнтованих дисциплін

Згідно «Положення про державну атестацію студентів ПДАТУ», на підставі графіків навчального процесу та розкладів складання державних екзаменів з професійно-орієнтованих дисциплін в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки відбулося засідання державної екзаменаційної комісії з проведення державної атестації студентів денної та заочної форм навчання.

Державна екзаменаційна комісія у складі голови комісії Топаляна Р.М., головного бухгалтера ТзОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат», членів комісії Мельничук О.В., заступника голови, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри обліку і оподаткування, доцентів кафедри Борковської В.В. та Кондрюк Л.В., секретаря комісії – доцента кафедри Стендер С.В., відзначила належний рівень фахової підготовки студентів, формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки.

Сподіваємось, що нинішні студенти - майбутні фахівці з обліку і аудиту, стануть самодостатніми висококваліфікованими спеціалістами в умовах постійно змінної ситуації в економіці країни та світу, відповідатимуть вимогам сьогодення, зможуть успішно трансформувати свої знання до вимог часу у майбутньому.

Методист
Стрілецька Т.В.