В Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки традиційне навчання з підприємницької діяльності

Університет поєднує багаторічна співпраця з Хмельницьким обласним центром зайнятості в питаннях підвищення кваліфікації.

За результатами тендеру, проведеного в грудні 2016 року між навчальними закладами регіону, у 2017 році Подільському ДАТУ надано право професійного навчання безробітних (за кошти центрів зайнятості Хмельниччини) за напрямами: «Основи адміністрування програми бухгалтерського обліку 1С: Підприємство» та «Основи підприємницької діяльності».

Відповідно до укладених договорів в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки Подільського ДАТУ з 27 лютого по 16 березня п.р. організовано підвищення кваліфікації безробітних громадян за напрямом «Основи підприємницької діяльності».

Слухачі успішно оволодівають сучасними комп’ютерними технологіями, вітчизняним та зарубіжним досвідом роботи в ринкових умовах господарювання, навиками бізнес-планування, вивчають питання правового та податкового регулювання підприємницької діяльності в Україні.

Навчальний процес на курсах забезпечують досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр менеджменту, публічного управління та адміністрування; економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; обліку і оподаткування; історії, філософії та права; охорони праці та фізичного виховання.

Завершиться навчання захистом бізнес-планів слухачів курсів.

За підсумками підвищення кваліфікації кожен отримає свідоцтво згідно з чинним законодавством.

Стрілецька Т.В., методист інституту
підвищення кваліфікації та перепідготовки