Подільський державний аграрно-технічний університет

Калинюк Алла Миколаївна

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук

Вчене звання: доцент

Контактний телефон: 6-83-21, 6-83-23 (сл.)

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Народилася 31 травня 1962 року в Кам’янці-Подільському.

Освіта. У 1979 році закінчила Кам’янець-Подільську середню школу № 15 із золотою медаллю. У 1984 році закінчила з відзнакою математичний факультет Чернівецького ордена Трудового Червоного Прапора державного університету за спеціальністю “Прикладна математика”. Кандидатську дисертацію на тему “Застосування асимптотичних методів нелінійної механіки в диференціально-різницевих рівняннях нейтрального типу з випадковими відхиленнями аргументу” захистила у 1994 році.

У 2000 році присвоєно звання доцента.

Напрям науково-дослідної роботи: «Оптимальне керування диференціально-функціональними системами з випадковими збуреннями та параметрами» сумісно з кафедрою системного аналізу і страхової та фінансової математики факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Викладає навчальні дисципліни: «Вища математика», «Теорія ймовірностей і математична статистика», «Економіко-математичні методи і моделі» («Оптимізаційні методи і моделі» та «Економетрика»).

Основні результати наукової роботи опубліковано у понад двадцяти наукових статтях. За останні роки роботи створено чотири навчально-методичних посібника з дисципліни «Економіко-математичні методи і моделі».

Трудова діяльність.

  • 1984 – 1987 р.р. – інженер-програміст у ВНДІ компресорного машинобудування Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання ім. М.В. Фрунзе (місто Суми).
  • 1988 – 1989 р.р. – інженер-програміст лабораторії обчислювальної техніки кафедри інформатики і статистики Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту.
  • 1989 – 1993 р.р. – навчання в очній аспірантурі Інституту математики Академії наук УРСР за спеціальністю 01.01.02 – «Диференціальні рівняння і математична фізика».
  • 1994 – 2011 р.р. – в.о. доцента, а з 2000 року доцент кафедри інформатики і статистики Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту, пізніше ПДАТУ. Викладала дисципліни «Інформатика і обчислювальна техніка» для курсантів та «Вступний курс з обчислювальної техніки» для офіцерів оперативного рівня підготовки військово-інженерного інституту ПДАТА, пізніше військово-інженерного факультету ПДАТУ (колишнього Кам’янець-Подільського вищого військово-інженерного командного училища ім. В.К. Харченка).
  • З червня 2000 року – доцент кафедри інформатики і статистики, тепер кафедри інформаційних технологій ПДАТУ.
  • Вересень 2011 року – травень 2015 р. – доцент кафедри математичних дисциплін і моделювання ПДАТУ.
  • Травень 2015 р. – жовтень 2017 р. – доцент кафедри фізико-математичних і загальнотехнічних дисциплін ПДАТУ.
  • З жовтня 2017 р. асистент кафедри.