Подільський державний аграрно-технічний університет

Магістри-2015
Новини
Понеділок, 30 березня 2015, 22:37

27 березня 2015 року у навчально-науковому інституті бізнесу ПДАТУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів денної форми навчання зі спеціальності 8.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)".

В Університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам  вручили заповітні дипломи.

Фахова підготовка студентів забезпечувалася викладанням системи професійно-орієнтованих дисциплін, які передбачені навчальним планом підготовки магістра. Кваліфікація «Магістр» присвоєна на підставі виконання освітньо-професійної програми магістра, здачі Державного тестового іспиту за фахом та успішного захисту дипломної роботи.

Головою Державної екзаменаційної комісії у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України призначений професор кафедри менеджменту ім. проф. Й.С.Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук Гудзинський Олексій Дмитрович.

Наказом по ПДАТУ № 479 від 29.12.2014 р. членами ДЕК зі спеціальності 8.03060101“Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)” були призначені:

1. Чикуркова Алла Дмитрівна – заступник голови ДЕК, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту організацій і адміністрування;

2. Лаврук Оксана Степанівна –  кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування;

3. Ковальчук Василь Григорович – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування;

Секретарем ДЕК призначена старший лаборант кафедри менеджменту організацій і адміністрування – Білик Юлія Іванівна.

Публічний захист дипломних робіт супроводжувався використанням сучасних інформаційних технологій (презентаційних програм тощо).

Високий рівень захисту показали студенти Кучер К.В., Лотоцький Я.О., Чабан К.А., які були рекомендовані комісією до навчання в аспірантурі.  Окремі елементи їх дипломних робіт рекомендовані до впровадження у виробництво.

Державна екзаменаційна комісія прийняла рішення присвоїти 17 студентам-випускникам кваліфікацію магістра з менеджменту організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) та видати дипломи.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор В.В.Іванишин, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті. Дипломи магістра  вручено випускникам під щирі оплески присутніх. Цього року дипломи магістра одержали 17 випускників, п’ятеро одержали диплом з «відзнакою».

Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам'ятайте свою alma mater, у стінах якої Ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому!

 

Завідувач кафедри менеджменту організацій і адміністрування, доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д.