Круглий стіл «Освітні можливості програми ЄС Еразмус+»

З метою долучення до святкувань днів Еразмус в Україні та розширення горизонтів індивідуальних освітніх можливостей для студентів Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів в рамках партнерської взаємодії ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» (к.е.н., доцент Алла ПЕЧЕНЮК, д.е.н., доцент Наталія КОРЖЕНІВСЬКА, к.е.н., доцент Валентина БОРКОВСЬКА, к.е.н., доцент Валерій НЕСТЕРЕНКО) з Національним Еразмус+офісом в Україні за активної участі науково-педагогічних працівників кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  проведено круглий стіл «Освітні можливості програми ЄС Еразмус+».

З вітальним словом до студентської аудиторії звернувся директор ННІБІФ Микола МІСЮК, який представив ініціативу громадської організації. Голова ГО Алла ПЕЧЕНЮК акцентувала увагу слухачів на основних аспектах програми та основних можливостях, які вона надає учасникам. Завідуюча кафедрою Наталія КОРЖЕНІВСЬКА в рамках профорієнтаційної діяльності презентувала  напрацювання колективу кафедри та побажала плідної роботи, спрямованої на популяризацію економічної освіти.

Цікавим підсумком круглого столу стала вікторина, запропонована Валентиною БОРКОВСЬКОЮ, за допомогою якої було визначено готовність учасників до міжнародних освітньо-наукових обмінів.

Як і будь-яке святкування, не обійшлося без подарунків з нагоди Днів Еразмус.

Завідувач кафедрою економіки,
підприємництва, торгівлі та біржової діяльності,
доктор економічних наук,
Наталія Корженівська