Подільський державний аграрно-технічний університет

Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ПДАТУ в Колибаївській ОТГ
Факультет ВМТТ
Вівторок, 14 січня 2020, 12:01

Мотивація професійного вибору, відношення студента до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення. Вибір професії – один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.

Ось тому профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок діяльності науково-педагогічного колективу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Науково-педагогічний працівник, кандидат ветеринарних наук, доцент Захарова Тетяна Володимирівна та аспірант першого року навчання Захаров Юрій Романович (випускник ПДАТУ), відвідали святкове дійство «Вечір Різдвяних колядок», яке відбулося 10 січня у Колибаївському сільському будинку культури. Беручи активну участь у заході представники ПДАТУ здійснили профорієнтаційну роботу серед населення та молоді, які приїхали із сіл: Смотрич, Острівчани, Ходорівці, Княгинен та Колибаївки.

Були роздані рекламні матеріали, що розраховані на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про професії, які можна отримати у нашому закладі вищої освіти, перелік документів необхідних для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи. Усі присутні у залі сільського будинку культури - громадяни були ознайомлені з історією та досягненнями Подільського державного аграрно-технічного університету, спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці, цікавим студентським життям та традиціями. Учні з цікавістю слухали про спеціальності та освітньо-професійні програми, ознайомилися із робочими професіями, які можна отримати додатково, а головне про те, які саме сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання необхідні для вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету.

Прес-центр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду