Профорієнтаційна робота викладачів факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Факультет ВМТТ
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 13:33

Викладачі кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Супрович Т. М., Чумаков К. А., Трач В. В., взяли участь у масштабному міжвідомчому кінологічному тренінгу із захисного напрямку підготовки службових собак, який проходив з 1 по 4 жовтня на базі кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області. Участь у тренінгу взяли 65 кінологів зі службовими собаками із Нацполіції, Нацгвардії, Державної прикордонної служби України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Служби безпеки України, Збройних Сил України (Десантно-штурмові війська, Повітряні сили, Сухопутні війська, Кам'янець-Подільський центр розмінування). Також запрошені представники Державно фіскальної служби України та Консультативної місії Європейського союзу в Україні.

Під час проведення тренінгу кінологи зі своїми чотирилапими напарниками відпрацьовували затримання порушника, який чинить збройний опір на різних місцевостях — у лісі, полі, в підвальних приміщеннях, затримання кількох порушників, робота собак у парі тощо. Учасники тренінгу проходили теоретичну підготовку, а потім відпрацьовували набуті знання на практиці. Усі учасники тижневого тренінгу отримали відповідні сертифікати.

Під час тренінгу Науково-педагогічні працівники кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України провели профорієнтаційну роботу представникам силових структур. Присутнім була надана інформація про наявні в університеті спеціальності, організацію навчального процесу.  Особливу увагу приділено можливості діючим кінологам які уже працюють з службовими собаками дати можливість підвищити свою кваліфікацію у ПДАТУ,  завдяки створенню єдиної в Україні кафедри для спеціальної підготовки поліцейських-кінологів.

Прес-центр ПДАТУ