Студенти спеціальності 204 – ’’Технології виробництва і переробки продукції тваринництва «на філії кафедри»
Факультет ВМТТ
П'ятниця, 29 березня 2019, 17:19

Здобувачі вищої освіти 1, 1 СТН, 2, 3 курсів факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві  під керівництвом завідувача кафедри ТВППТ доктора с-г наук, професора Приліпко Т.М., кандидата с-г наук, асистента Косташа В.Б. (виконавці госп. договірної тематики), здійснювали дослідження з метою реалізації впровадження науково-дослідних розробок з ефективних елементів технології вирощування рибопосадкового матеріалу в    філії кафедри  на виробництві - СФГ «СИЛА», Хмельницької області Ярмолинецького району с. Баранівка (згідно договору №2/2018 від 3 січня 2018 року.) А саме, облов із риборозплідних ставів і сортування рибопосадкового матеріалу за видом (коропа, строкатого товстолоба, білого Амура і Буфало).

Проводили зариблення вирощувальних ставів підрощеною до життєздатних стадій молоддю у полікультурі (спільне вирощування кількох видів риб, які розрізняються за об'єктами живлення) за такими варіантами: підрощена молодь коропа і підрощена молодь рослиноїдних риб.

З метою підвищення рибопродуктивності вирощувальних ставів після посадки молоді у вирощувальні стави проводили комплекс інтенсифікаційних заходів: молодь годували, вносили органічні та мінеральні добрива; створювали умови покращення кисневого режиму, використовуючи проточність, аерацію, вапнування.

Прес-центр ПДАТУ