Захист звітної документації практик технологів
Факультет ВМТТ
П'ятниця, 29 березня 2019, 17:15

28 березня 2019 року відбувся захист звітної документації з загально-технологічної, спеціально-технологічної  практики з технології виробництва і переробки продукції тваринництва здобувачів вищої освіти на кафедрі технології виробництва і переробки продукції тваринництва факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету.

За період практичної підготовки здобувачі вищої освіти спеціальності «204-Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» набули навичок з виконання робіт виробництва та переробки продукції тваринництва у провідних господарствах різних форм власності Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської областях.

Значна кількість здобувачів вищої освіти – Гронська Алевтина, Залізняк Владислав, Мачок Богдан, Крупко Олена, проходили практику на філії кафедри СФГ «СИЛА» с. Баранівка, Ярмолинецького району Хмельницької області.

Матеріал підготовлено
доцентом Пустовою Н.В.