Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії
Факультет ВМТТ
Вівторок, 19 березня 2019, 18:39

15 березня 209 року викладачі кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Подільського державного аграрно-технічного університету доцент Степанов Олександр Дмитрович та старший викладач Мізик Володимир Павлович провели профорієнтаційну роботу в Кам'янець-Подільській ЗОШ І-ІІІ ступеня № 17. З дозволу директора школи Ткачука Бориса Миколайовича, а також за сприянням психолога школи Савель Ірини Сергіївни були організовані зустрічі зі школярами 10-того та 11-го класу. Під час спілкування з учнями школи їх ознайомили з головними напрямками роботи ветеринарного лікаря, особливостями фаху, а також з вимогами щодо вступу до нашого закладу вищої освіти. Всім школярам були роздані інформаційні буклети та календарики.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua