Профорієнтаційна робота факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Факультет ВМТТ
Четвер, 14 березня 2019, 20:28

Профорієнтаційна робота для співробітників факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві є, на сьогодні, однією із пріоритетних. Доцент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Смоляк Василь Васильович та доцент кафедри гігієни тварин і ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Слюсар Надія Василівна провели черговий профорієнтаційний захід із випускними класами загальноосвітньої школи №2. Директор школи Кирик Олег Миколайович, заступник директора з виховної роботи Горельнікова Юлія Андріївна та вчитель Черенько Галина Михайлівна посприяли здійсненню профорієнтаційного заходу серед випускників школи. Учні із зацікавленістю слухали інформацію про університет, факультети, спеціальності, які можна здобути у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Учням було надано інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу і переваги, які отримують студенти університету.

На нашу думку, дана інформація  допоможе майбутнім абітурієнтам докладніше розібратись та обміркувати з батьками правила вступу до Подільського аграрного  вишу. Адже закладів вищої освіти багато, спеціальностей ще більше, а треба обрати лише одну.

Зустріч із учнями була змістовною, дискусійною і цікавою для всіх. Декілька учнів заявили про своє бажання навчатись у вузі.

Прес-центр ПДАТУ