Пам’яті Т.Г. Шевченка «Шевченко та Кам’янечина»
Факультет ВМТТ
Четвер, 14 березня 2019, 12:41

13 березня 2019 року силами студентів другого і другого СТН курсів факультету    ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (відділення технології виробництва і переробки продукції тваринництва) була підготовлена і проведена виховна година на тему: «Шевченко Т.Г. у Кам’янці-Подільському». Означений захід присвячений двом видатним датам: 205-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка і 100-річчя заснування Подільського державного аграрно-технічного університету. Для всіх, хто мало ознайомлений з подіями осені 1846 року на Поділлі, більшість фактів було відкриттям. Перебуваючи в етнографічній експедиції, Т.Г. Шевченко записував пісні, легенди, історичні факти Поділля і Волині. Деякі з них прозвучали у виступах студентів. Враження після проведеного заходу – глибока інформаційна насиченість і багата ілюстративність поданого матеріалу.  У підготовці виховної години прийняли участь не тільки студенти, але й куратори Н.В. Щербатюк і В.В. Шуплик, співробітники наукової бібліотеки ПДАТУ і співробітники кафедри годівлі, розведення тварин і технології кормів, які відшукали  історичні факти, фотоматеріали та звукове оформлення .
Учасники виховної години висловили думку, в якій було підкреслено  необхідність вивчення власної історії Кам’янечини, збагатилися новими фактами з біографії славетного українця.

Завідувач кафедри годівлі,
розведення