Студентка ПДАТУ стала переможницею стипендіальної програми «Нове зернятко»
Факультет ВМТТ
Понеділок, 11 березня 2019, 22:44

Студентка IV курсу факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету Олена Крупко взяла участь у програмі «Нове зернятко» та виграла іменну стипендію від компанії «Агропродсервіс».

Заявки на участі у конкурсі стипендій надіслали понад 50 студентів з шести університетів. Усі заявки конкурсанти напрацьовували в таких напрямках, як тваринництво (свинарство, молочне та м'ясне скотарство), рослинництво, захист рослин, м'ясопереробні технології, живлення ґрунтів, органічні добрива, птахівництво, садівництво та плодоовочівництво, насінництво, екологія, харчові технології, ветеринарна медицина, землевпорядкування, ІТ технології в аграрному бізнесі, виготовлення кормів.

Олена стала однією з восьми переможців, які протягом шести місяців у 2019 році отримуватимуть щомісячну стипендію, як мотивацію для ведення наукової та практичної діяльності у різних напрямках на базі «Агропродсервісу» спільно з провідними спеціалістами компанії. Власні напрацювання та результати досліджень будуть представлені самими ж стипендіатами на щорічному форумі аграрних інновацій «Нове зернятко».

Прес-центр ПДАТУ