Відбувся ІХ науково-практичний семінар «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід»
Факультет ВМТТ
Середа, 06 березня 2019, 11:28

21 лютого 2019 року асистент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва, факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Костецька Ю.В. взяла участь у роботі ІХ науково-практичному семінару «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід», який відбувся в межах виставки «АгроВесна 2019»  м.Київ,  Міжнародний виставковий центр
На семінарі розглядались питання:
Стан кролівництва України, 30 років БІОТЕСТЛАБ епізоотична ситуація на сьогоднішній день і перспективи розвитку.
Авторські розробки практикуючих кролівників фермерських господарств та рекомендації для початківців.
Особливу увагу було приділено одній з актуальних тем на сьогоднішній день:

• Покращення продуктивності в кролівництві за рахунок адаптації схем профілактики та лікування до епізоотичної ситуації в Україні.
  • Запобігання загибелі кролів. Ефективна дезінфекція та етапи її проведення
  • Захист кролів від циркулюючих штамів ГБК-2 за допомогою інноваційної вакцини Лапімун Гем-2

На семінарі поділилися своїм практичним досвідом представники наукових кіл, керівники профільних підприємств, представники громадських організацій, власники приватних фермерських господарств.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua