Факультет ВМТТ
П'ятниця, 22 лютого 2019, 15:36

Профорієнтаційна робота серед випускників шкіл та коледжів є сьогодні важливою, необхідною і особливо актуальною, оскільки зростає конкуренція серед ЗВО за абітурієнта, як потенційного студента.

Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України має декілька пріоритетних завдань: організація агітаційно-роз'яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, технікумах, коледжах;  оперативне та об'єктивне поширення інформації про діяльність університету і кафедри зокрема, через  співробітництво за договорами із організаціями, установами ветеринарної медицини, різними підприємствами та навчальними закладами, тощо.

Доцент Слюсар Надія Василівна провела профорієнтаційний захід серед школярів випускних класів Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи № 11. Директор школи Чернець Олена Вікторівна, завуч Ірина В'ячеславівна, Чобан Інна та вчителі посприяли здійсненню профорієнтаційного заходу серед випускників школи. Учні із надзвичайним захопленням ознайомилися із мультимедійною презентацією про університет і факультет зокрема.

Під час заходу майбутнім абітурієнтам було надано повну і достовірну інформацію про університет, спеціальності, зокрема про факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, матеріально-технічне забезпечення та цікаві пригоди, які можуть виникати в лікувальній практиці лікаря ветеринарної медицини, про організацію навчального процесу та дозвілля. Слюсар Н.В. презентувала майбутнім  абітурієнтам власні навчальні посібники, що є свідченням фаховості викладацького складу кафедри і факультету. Учням надавали інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу і переваги, які отримують студенти аграрного вишу. Дані буклети  допоможуть більш детальніше розібратись та обміркувати з батьками правила вступу до університету та отримати контактні дані приймальної комісії.

Зустріч із учнями старших класів була змістовною, дискусійною  і цікавою для всіх. Декілька учнів заявили про своє бажання навчатись у ПДАТУ  за різними спеціальностями.

Прес-центр ПДАТУ